Fotowoltaika dotacje unijne

Odnawialne źródła energii to bardzo promowany przez Unię Europejską obszar. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich z powodzeniem uzyskuje dotacje unijne na fotowoltaikę. Fundusze Europejskie dają najszersze możliwości finansowania tego typu inwestycji. W obecnej perspektywie finansowej 2014-2020 na ten cel przeznaczono milionowe środki pieniężne. Świadczymy kompleksowe wsparcie na każdym etapie uzyskiwania dotacji unijnych na fotowoltaikę. Z naszą pomocą przebrnięcie przez procedurę aplikacyjną nie stanowi żadnego problemu! Dofinansowanie unijne z naszą pomocą jest do osiągnięcia!

Dotacje unijne na fotowoltaikę to szansa na realizację inwestycji przyjaznej środowisku!

W ostatnim czasie możemy dostrzec szybki rozwój technologiczny i znaczne upowszechnienie fotowoltaiki. Pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł jest stale promowane przez Unię Europejską. Dofinansowanie unijne na fotowoltaikę jest możliwe do uzyskania, również w perspektywie 2014-2020. KCFE może wyręczyć Państwa w większości czynności związanych z uzyskaniem dotacji na ten cel. Nasza usługa obejmuje:

  • analizę potrzeb Klienta
  • opracowanie dokumentacji aplikacyjnej
  • prowadzenie konsultacji z instytucją odpowiadającą za przyznanie dofinansowania
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania dotacji

Dotacje unijne na fotowoltaikę to nasza specjalność! Zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy Państwu możliwości w obrębie dofinansowania unijnego na OZE – Fotowoltaika.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 głosów, średnia: 3,98 z 5)
Loading...