Jak uzyskać dofinansowanie z unii

Jak uzyskać dofinansowanie z Unii? Z pomocą Krajowego Centrum Funduszy Europejskich! Nasi specjaliści codziennie pomagają podmiotom gospodarczym, organizacjom publicznym i rolnikom w uzyskiwaniu środków w ramach dotacji z Unii Europejskiej. Świadczymy kompleksowe doradztwo i wsparcie, które pozwala zdobyć dofinansowanie ze środków unijnych. Prężny rozwój jest w zasięgu Państwa dłoni. Nie warto głowić się, jak dostać dotacje z Unii. KCFE to wiedza, rzetelność i doświadczenie, które jest najlepszą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Nie wiesz jak dostać dofinansowanie z Unii? KCFE pomoże uzyskać dotacje unijne na rozwój firmy!

Krajowe Centrum Funduszy Europejskich posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych. My wiemy, jak uzyskać dotacje unijne na wymarzoną inwestycję! W ramach doradztwa oferujemy:

  • identyfikację projektów do dofinansowania – weryfikujemy istniejące dokumenty strategiczne, wyszukujemy najlepsze źródła finansowania, optymalizujemy projekty.
  • opracowanie dokumentacji aplikacyjnej – tworzymy rzetelne dokumenty aplikacyjne, a następnie przeprowadzamy przez wszelkie procedury.
  • wsparcie przy zawieraniu umowy o dofinansowanie – przygotowujemy dokumenty niezbędne do zawarcia umowy o dofinansowanie, negocjujemy zapisy z instytucjami finansującymi

Uzyskanie dotacji unijnych nie musi być problematyczne. Rzetelna pomoc i fachowe doradztwo to sposób, jak zawalczyć o wysokie dofinansowanie z Unii Europejskiej.