Jak pozyskać fundusze europejskie

Dofinansowanie z funduszy europejskich to szansa na prężny rozwój. Uzyskanie środków pieniężnych pozwala na realizację ciekawych inwestycji, które mogą pomóc w lepszym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Jak pozyskać środki z Unii Europejskiej? Niestety proces pozyskiwania funduszy europejskich jest żmudny i dość skomplikowany. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich wychodząc na przeciw potrzebom przedsiębiorców świadczy kompleksowe wsparcie. Uzyskaliśmy dofinansowanie z funduszy europejskich dla wielu firm z całej Polski! Nasze doświadczenie pozwala nam świadczyć najlepsze usługi doradcze w branży.

Jak pozyskać fundusze europejskie? Z pomocą KCFE uzyskanie dotacji staje się o wiele prostsze!

Fundusze europejskie są szansą na realizację wielu inwestycji przez przedsiębiorców. Jak jednak wygląda w praktyce proces pozyskiwania środków z unii europejskiej z pomocą KCFE?

Krok 1. Wsłuchanie się w potrzeby Klienta – specjaliście KCFE zawsze dokładnie analizują potrzeby klienta, by znaleźć fundusze europejskie umożliwiające realizację danej inwestycji. Należy podkreślić, że dofinansowanie z funduszy europejskich jest zawsze przyznawane na realizację już konkretnego celu. Przez przystąpienie do aplikowania należy go dokładnie określić.

Krok 2. Rzetelne przygotowanie dokumentacji – kompleksowe tworzenie dokumentacji aplikacyjnej, która jest niezbędna do uzyskania dofinansowania z funduszy europejskich.

Krok 3. Zawarcie umowy o dofinansowanie projektu – KCFE zapewnia wsparcie przy zawieraniu umowy o dofinansowanie z funduszy europejskich. W imieniu Klientów negocjujemy zapisy umów.

Fundusze europejska to szansa na szybki rozwój każdej firmy. Z naszą pomocą przejście przez całą procedurę staje się bardzo proste. Zapraszamy do kontaktu, chętnie nakreślimy możliwości sfinansowania Państwa pomysłów na inwestycję!