Dotacje na stworzenie miejsca pracy na obszarach wiejskich

Unia Europejska wspiera tworzenie i rozwijanie działalności gospodarczej na obszarach wiejskich. Obecna perspektywa finansowa przewiduje dotacje na stworzenia miejsca pracy na obszarach wiejskich. W ramach dofinansowania możliwe jest uzyskanie maksymalnie 300 tys. zł! Krajowe Centrum Funduszy Europejskich świadczy kompleksowe wsparcia na każdym etapie uzyskiwania dotacji z UE. Z nami stworzenie wymarzonej firmy jest możliwe! Dotacja dla obszarów wiejskich to szansa na rozwinięcie biznesu poza aglomeracjami miejskimi. Nie warto zmarnować szansy na tak znaczne środki pieniężne. Z nami przebrnięcie przez procedurę uzyskiwania dotacji staje się banalnie proste!

Wysokie dotacje dla obszarów wiejskich to szansa na stworzenie wymarzonej firmy!

Dotacje na stworzenie miejsca pracy na obszarach wiejskich są niezwykle kuszące. Unia Europejska nie wymaga nadzwyczajnych, innowacyjnych pomysłów na firmę. Dotacje dla obszarów wiejskich obejmą tradycyjne pomysły na firmę. Lista działalności gospodarczych wpisująca się w dotacje obejmuje kilkaset pozycji. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami! Nasi specjaliści przybliżą możliwości uzyskania dotacji na realizację Państwa pomysłu na firmę! KCFE wyręcza swoich Klientów w większości czynności związanych z uzyskiwaniem dotacji. Gwarantujemy maksymalne zaangażowanie w każdy powierzony projekt. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego szczycimy się wieloma sukcesami w uzyskiwaniu dotacji dla obszarów wiejskich!

Dotacje unijne to prosty sposób na posiadanie nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Nowa perspektywa przyniesie dla rolników łącznie 13,5 mld euro! To jednak nie wszystkie środki pieniężne, gdyż do puli można doliczyć jeszcze 5,2 mld euro przeznaczonych na rozwój infrastruktury wiejskiej i przedsiębiorczości z funduszy na realizację Polityki Spójności. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 daje liczne możliwości uzyskania dotacji dla rolników. Europejski Fundusz Rolny Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich za cel obecnego finansowania stawia zwiększenie konkurencyjności i rentowności gospodarstw rolnych, promocję umiejętnego gospodarowania zasobami naturalnymi, a także wzmocnienie współpracy na rynku żywnościowych w kraju i Europie. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich umożliwia uzyskanie wysokich dotacji na rozwój krajowego rolnictwa. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich zaprasza do kontaktu wszystkich rolników chcących rozwijać i inwestować w swoje gospodarstwo. Nasi specjaliści pomogą w doborze właściwej formy dofinansowania, przygotowaniu dokumentacji, a także rozliczeniu projektu po zrealizowanej inwestycji.

Wysokie dotacje na rozwój obszarów wiejskich czekają na rolników!

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich umożliwia uzyskanie znacznych środków pieniężnych. Dofinansowanie na rozwój obszarów wiejskich będzie wypłacane w ramach 6 filarów:

  1. Wsparcie efektywnego gospodarowania zasobami naturalnymi oraz przejścia na gospodarkę niskoemisyjną odporną na zmianę klimatu
  2. Wzmacnienie i ochrona ekosystemów zależnych od rolnictwa
  3. Transfer wiedzy i innowacji w rolnictwie
  4. Promowanie rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich, a także ograniczanie ubóstwa
  5. Wspieranie poprawy konkurencyjności wszystkich sektorów rolnictwa
  6. Promowanie zarządzania ryzykiem w rolnictwa, wsparcie organizacji łańcucha żywnościowego

Europejski Fundusz Rolny Rozwoju Obszarów Wiejskich umożliwia realizację mnóstwa istotnych inwestycji. Uzyskując wysokie dofinansowanie Państwa gospodarstwo stanie się nowoczesne i konkurencyjne. Specjaliści KCFE nakreślą o jakie dotacje na rozwój obszarów wiejskich możemy wspólnie zawalczyć!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...