Dotacje unijne na działalność gospodarczą

Pozyskiwanie funduszy unijnych na działalność gospodarczą cieszy się dużą popularność. Dotacje unijne na działalność umożliwiają zrealizowanie wymarzonej inwestycji i przyspieszenie rozwoju firmy. Środki pieniężne są na wyciągnięcie dłoni, jednak zawiłość procedury pozyskiwania dofinansowania sprawia, że wielu przedsiębiorców rezygnuje z dochodzenia pieniędzy z Unii. Nie warto poddawać się zbyt szybko. Dotacje unijne na działalność gospodarczą czekają na Państwa. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich specjalizuje się w świadczeniu pomocy w zakresie pozyskiwania środków z Unii Europejskiej.

Dofinansowanie unijne do działalności gospodarczej to szansa na rozwinięcie biznesowych skrzydeł!

Każdego dnia pomagamy naszym Klientom w pozyskiwaniu funduszy z różnych programów dotacyjnych UE. W ramach świadczonego doradztwa oferujemy:

  • analizę możliwości realizacji pomysłu/inwestycji w ramach funduszy europejskich
  • dobór źródła dofinansowania
  • optymalizację, doskonalenie projektu, by zmaksymalizować szanse na przyznanie dotacji
  • przygotowanie dokumentacji niezbędne, by uzyskać dofinansowanie do działalność gospodarczej z Unii Europejskiej
  • prowadzenie stałych konsultacji z instytucją, która odpowiada za przyznanie dofinansowania
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy obejmujące dofinansowanie z UE na działalność gospodarczą

Fundusze europejskie dają możliwość prężnego rozwoju działalności gospodarczej. Korzystając z pomocy KCFE mają Państwo duże szanse na otrzymanie dotacji unijnej. Zapraszamy do kontaktu nakreślimy możliwości pozyskania funduszy europejskich na Państwa inwestycje.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 głosów, średnia: 3,86 z 5)
Loading...