Pisanie wniosków unijnych

Krajowe Centrum Funduszy Europejskich świadczy profesjonalne pisanie wniosków o dotacje unijne. Obecna perspektywa finansowania 2014-2020 jest ostatnim moment, gdy Unia Europejska oferuje tak wysoką pomoc finansową. Pisanie wniosków o dotacje unijne wymaga nie tylko skrupulatności, ale też rozbudowanej wiedzy o miejscu aplikacji, a także aspektach, które specjaliści biorą pod uwagę oceniając dane dokumenty. Pisanie wniosków unijnych wymaga zawarcia we wniosku nie tylko biznesplanu, ale też sposobu prowadzenia projektu, jego realizacji, a także późniejszego rozliczenia wydatków. Współpraca ze specjalistami zwiększa Państwa szansę na dotacje unijne!

Profesjonalna pomoc w pisaniu wniosków o dotacje unijne to specjalność KCFE!

Procedura uzyskiwania dofinansowania ze środków unijnych jest dość skomplikowana. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich Lublin wychodząc na przeciw trudnościom, jakie niesie aplikowanie o dopłaty oferuje pisanie wniosków o dotacje unijne. Nasza pomoc obejmuje:

  • kompleksowe przygotowanie wniosku o dotacje
  • uzupełnienie formularzy zgłoszeniowych do konkretnych projektów
  • sprawdzanie wniosków związanych z otrzymaniem dofinansowania
  • sprawdzanie innych dokumentów w obszarze dotacji unijnych

Wnioski o dotacje unijne nie muszą Państwu spędzać snu z powiek. Profesjonalna pomoc świadczona przez KCFE umożliwi stworzenie skutecznego wniosku o dofinansowanie. Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści wyjaśnią Państwu, jak możemy przygotować wnioski na dotacje unijne dla konkretnego przedsięwzięcia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 głosów, średnia: 3,31 z 5)
Loading...