Działalność szkoleniowa

Krajowe Centrum Funduszy Europejskich przygotowało bogatą ofertę szkoleniową, która jest nastawiona na stymulowanie rozwoju zawodowego, a także indywidualnych potrzeb Klientów. Prowadzimy szkolenia dla kontrahentów z sektora publicznego, a także przedsiębiorstw. Nasza działalność szkoleniowa obejmuje szkolenia otwarte i zamknięte, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Szkolenia prowadzone przez KCFE wyróżniają się najwyższą jakością. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by oferowane programy szkoleń wpisywały się w potrzeby i oczekiwania Klientów.

Działalność szkoleniowa KCFE spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów!

Szkolenia doskonalące dla pracowników przekuwają się bezpośrednio na rozwój każdego przedsiębiorstwa, czy instytucji. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów KCFE oferuje szkolenia w następujących obszarach:

  • pozyskiwanie finansowania dla sektora publicznego i prywatnego,
  • zarządzanie projektami,
  • organizacja seminariów i warsztatów z tworzenia wniosków o dofinansowanie. Zajęcia obejmują praktyczne aspekty pozyskiwania dotacji, a także rozliczanie projektów unijnych,
  • projekty szkoleniowe – pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych i krajowych,

Stale rosnącą popularnością cieszą się szkolenia obejmujące pozyskiwanie funduszy z Unii Europejskiej. Praktyczne zajęcia z pisania wniosków o dofinansowanie, a także szkolenie – rozliczanie projektów unijnych to szkoleniowy hit, który umożliwi Państwu rozwinięcie biznesowych skrzydeł. Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy najlepszą ofertę szkoleniową dostosowaną do Państwa potrzeb.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...