Dotacje unijne na założenie firmy

Dofinansowanie unijne na założenie firmy może spełnić marzenie o własnym biznesie wielu Polaków. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich od wielu lat uzyskuje fundusze europejskie na założenie firmy dla Klientów z całego kraju. Uzyskane dotacje z Unii Europejskiej na otwarcie firmy pozwalają zdobyć kapitał umożliwiający stanie się od razu konkurencyjnym w danej branży. Środki unijne na założenie firmy zdecydowanie ułatwiają start początkującym przedsiębiorcom. Z pomocą KFCE zdecydowanie zwiększą Państwo swoje szanse na dotacje unijne na otwarcie firmy. Jesteśmy biegli w procedurze i kryteriach pozyskiwania funduszy unijnych. Nasze wsparcie otwiera drogę do wymarzonego przedsiębiorstwa.

Dotacje na założenie firmy szansą dla wielu początkujących przedsiębiorców! Współpracuj z KCFE i uzyskaj bez problemu dotacje z Unii na otwarcie firmy

Założenie własnego biznesu wymaga posiadania nie tylko ciekawego pomysły i sporych pokładów energii, ale też środków finansowych. O ile kreatywności zazwyczaj nie brakuje, to z odpowiednią ilością gotówki bywa już nieco gorzej. Nie należy załamywać rąk! Fundusze unijne na założenie firmy są odpowiedzią na potrzeby początkujących przedsiębiorców. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc w uzyskiwaniu dotacji na założenie firmy. Nasza usługa obejmuje:

  • analizę potrzeb Klienta
  • nakreślenie możliwości finansowania w ramach danego programu
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania na założenie firmy
  • przygotowanie umowy niezbędnej do przyznania dotacji
  • pomoc w realizacji projektu i późniejszego rozliczenia dotacji

Zapraszamy do kontaktu ! Nasi specjaliści nakreślą Państwu możliwości uzyskania dofinansowania na założenie firmy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 głosów, średnia: 3,93 z 5)
Loading...