Dofinansowanie dla nowych firm

Perspektywa finansowania 2014-2020 daje szansę na dofinansowanie dla nowych firm, gdyż to właśnie przedsiębiorcy zaraz po samorządach będą jej największymi beneficjentami. Na rozwój firm zostanie przeznaczonych 20 mld euro. Warto postarać się o dofinansowanie z Unii dla nowych firm. Krajowe Centrum Funduszy Europejskiej to profesjonalna pomoc obejmująca wszelkie dotacje dla nowych firm. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie i doradztwo od etapu analizy projektu do finalnego rozliczenia zrealizowanej inwestycji. Dofinansowanie unijne dla nowych firm to szansa na rozwinięcie biznesowych skrzydeł. Nie warto zwlekać dotacje dla nowych firm czekają!

Uzyskamy dla Państwa dotacje unijne dla nowych firm! Profesjonalne i rzetelne wsparcie przy uzyskiwaniu dofinansowania z UE

Krajowe Centrum Funduszy Europejskich oferuje wsparcia dla nowych firm w uzyskiwaniu dofinansowania z UE. Nasza usługa obejmuje:

  • analizę potrzeb rozwojowych Klienta
  • weryfikację źródeł finansowania danego przedsięwzięcia
  • fachową ocenę szans na dotacje unijne dla nowych firm
  • kompleksową pomoc w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej
  • przygotowanie umowy o dofinansowanie z Unii dla nowych firm
  • wsparcie w realizacji projektu, a także rozliczeniu dofinansowania

Dotacje unijne dla nowych firm są w zasięgu ręki. Dofinansowanie z Unii pozwoli Państwu rozwinąć biznes i pewnie wkroczyć w wybraną branżę. Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści nakreślą możliwości w zakresie dofinansowania unijnego dla nowych firm.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...