Dotacje / Dofinansowania Unijne

Dotacje unijne to szeroki wachlarz dofinansowań dla przedsiębiorców, rolników i podmiotów publicznych. Unijne dofinansowania umożliwia realizację wielu inwestycji, które mogą wpłynąć znacząco na rozwój danego podmiotu. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich Lublin specjalizuje się w uzyskiwaniu dofinansowań świadcząc kompleksowe doradztwo i pomoc na każdym etapie procedury aplikacyjnej. Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy dane dofinansowania unijne mogą objąć pomysł na inwestycje nasi specjaliści przeanalizują szanse. Zapraszamy do kontaktu, dopłaty unijne to szansa na szybki rozwój!

Pozyskujemy dotacje z Unii Europejskiej z sukcesami od wielu lat!

Specjaliści z Krajowego Centrum Funduszy Europejskich uzyskują dofinansowania europejskie dla klientów z całej Polski. W ramach świadczonej pomocy każdy podmiot otrzymuje:

  • Pomoc w doborze odpowiedniego projektu – fundusze europejskie dają wiele możliwości przez co nasi Klienci mają często problem z samodzielną identyfikacją projektu, w ramach którego mogliby zrealizować swoją inwestycję,
  • Opracowanie dokumentacji aplikacyjnej – proces przygotowania dokumentacji jest dość żmudny i skomplikowany, dlatego wyręczamy naszych Klientów we wszystkich aspektach tej czynności. Napisanie skutecznego wniosku jest niezbędne, by zawalczyć o unijne dotacje. Fachowo sporządzona dokumentacja to pewna dotacja unijna i możliwość zrealizowana cennej inwestycji,
  • Kompleksowe wsparcie przy zawieraniu umowy o dofinansowanie europejskie – dotacje z Unii wypłacane są po zawarciu umowy o dofinansowanie. KCFE oferuje pomoc przy sporządzeniu dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy. Dofinansowanie z Unii Europejskiej z naszą pomocą zostanie wypłacone bez żadnych problemów. Dodatkowo nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo w zakresie negocjowania zapisów obejmujących środki z Unii Europejskiej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 głosów, średnia: 3,94 z 5)
Loading...